جزییات خبر

برگزاری جلسه هم اندیشی با حضور مدیرعامل و هیات مدیره شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در منطقه سبزوار

(شنبه ۸ اَمرداد ۱۴۰۱) ۱۱:۱۱

در راستای رفع چالش ها و ارتقاء سطح کارآمدی و رشد و تعالی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار جلسه هم اندیشی با حضور علی اکبر نژاد علی مدیرعامل و جمعی از اعضای هیات مدیره شرکت ملی پخش در محل ستاد منطقه سبزوار برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار: در این جلسه که اکبری معاون مدیر عامل، سالاری نسب مدیر عملیات و صادقی مدیر سامانه هوشمند شرکت ملی پخش و مدیر، معاون، روسای واحدها و کارشناسان منطقه سبزوار نیز حضور داشتند، مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ضمن خداقوت به مدیر و کارکنان منطقه سبزوار به سند تحول در دولت سیزدهم اشاره کرد و افزود: بر اساس ابلاغیه های دولت محترم، اهتمام جدی نسبت به رفع مشکلات و چالش های مردم و ارائه خدمات هرچه شایسته تر به آنان توسط دستگاه های دولتی در محور امور قرار دارد تا میزان رضایتمندی از عملکرد ارتقاء یابد. پس می بایست در این برهه که دشمن از طریق رسانه ها و شبکه های معاند با انتشار اخبار کذب و دروغ سعی در برهم زدن آرامش و امنیت عمومی در فضای کشور را دارد با تلاش ،جدیت و برنامه ریزی درست و به موقع از بروز مشکلات به ویژه در حوزه سوخت رسانی جلوگیری نماییم.
علی اکبر نژاد علی فسادستیزی در دستگاه ها را بسیار مهم برشمرد و خاطر نشان کرد: ما به عنوان تامین و توزیع کننده سوخت در کشور وظیفه داریم با توجه به اختلاف چشمگیر قیمت فرآورده های نفتی علی الخصوص بنزین و نفتگاز در داخل و در مقایسه با کشورهای همسایه با مدیریت و کنترل رشد مصرف فرآورده ها به مقابله جدی با قاچاق سوخت برخاسته و از عرضه خارج از شبکه آن جلوگیری کنیم .
مدیرعامل شرکت ملی پخش، پایش لحظه به لحظه میزان مصرف سوخت را در منطقه بسیار مهم بر شمرد و اذعان داشت : برداشت نامتعارف فرآورده های نفتی انحراف در توزیع را ایجاد می کند لذا واحدهای نظارتی منطقه بایستی در بازدید های خود از مجاری عرضه و مصرف کننده ها دقت نظر بیشتری را اعمال کنند و چه خوب است که در این عرصه نیروهای بسیجی منطقه با روحیه جهادی وارد عمل شده اند که امیدواریم با توجه به پویایی و توانمندی بالای پرسنل منطقه سبزوار و با شناخت از قابلیت های خوب آقای احمدی و مدیریت راهبردی ایشان، انشاالله در آینده ای نزدیک شاهد رفع مشکلات و چالش های موجود باشیم.
در این جلسه سید محمد حسینی معاون منطقه نیز ضمن خوش آمد گویی به مدیر عامل و اعضای هیات مدیره به ارائه گزارشی از عملکرد منطقه سبزوار پرداخته و افزود: این منطقه اولین منطقه ای بود که در زمان حمله سایبری در بین مناطق سی و هفت گانه در کمتر از 24 ساعت کلیه مجاری عرضه خود را به چرخه توزیع برگرداند.
وی در ادامه تشریحی از اقدامات شاخص در زمینه های فنی عملیاتی، سوخت رسانی و پروژه های در دست اقدام که توسط کارشناسان منطقه انجام پذیرفته است را ارئه نمود.
سپس روسای واحدهای فنی عملیات ،تامین توزیع ، ناحیه مرکزی ، امور اداری ، بازرگانی و برنامه ریزی اهم اقدامات انجام شده و نیز چالش هایی که در واحد کاری خود با آن مواجه هستند را بیان کردند که مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
سخنران بعدی جلسه محمد صادقی مدیر سامانه هوشمند شرکت ملی پخش و مدیر اسبق منطقه سبزوار بود که ضمن تقدیر از همیاری و همکاری کلیه پرسنل منطقه در زمان تصدی مدیریت ایشان، اقدامات موثر صورت گرفته را مرهون تلاش ها و زحمات نیروهای توانمند و ساعی منطقه دانست و برای آنها آرزوی موفقیت و سربلندی نمود که متقابل با آن مدیر عامل شرکت ملی پخش رضایت خود را از اقدامات و فعالیت های شاخص منطقه ابراز و تاکید نمود این مهم حاصل مدیریت توانمند و درایتمندانه آقای صادقی است که نشان از شخصیت شایسته و ارزشی ایشان دارد.
غلام محمد احمدی مدیر جدید شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار نیز ضمن خوش آمد گویی به میهمانان، از حسن اعتماد هیات مدیره نسبت به واگذاری تصدی مدیریت منطقه سبزوار تقدیر نمود و روند پایش عملکرد سوخت رسانی و رصد برداشت های نامتعارف سوخت توسط تیم های نظارتی و بازرسی در منطقه را تشریح نمود و همچنین با توجه به پروژه های در دست اقدام بیان داشت: امیدواریم بامساعدت و همیاری هیات مدیره محترم بتوانیم در اسرع وقت در جهت رفع موانع و مشکلات موجود گامی موثر برداشته و انشالله هرچه زودتر شاهد عملیاتی شدن پروژه های منطقه از جمله ساختمان اداری و پارکینگ نفتکش ها باشیم.
در ادامه ضمن اهداء لوح تقدیر مدیرعامل شرکت ملی پخش از خدمات ارزنده و جهادی آقای صادقی در زمان تصدی مدیریت منطقه تقدیر و حکم مسئولیت غلام محمد احمدی مدیر جدید منطقه توسط مدیر عامل اهداء گردید.
گفتنی است اعضای هیات مدیره طی یک بازدید میدانی از انبار نفت شهید محمدیانی منطقه سبزوار روند سوخت رسانی، کنترل کیفیت فرآورده ها، سیستم های امنیتی و آتش نشانی فضای تاسیسات، انبار بازرگانی و اقدامات واحد مهندسی را مورد پایش قرار داده و عملکرد عملیاتی منطقه را بسیار خوب و مثبت ارزیابی کردند.
منطقه سبزوار یکی از مناطق 37 گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی می باشد که مسئولیت سوخت رسانی به شهرستان های غرب خراسان رضوی را بر عهده دارد.

بازدید هیات مدیره 1بازدید هیات مدیره 11بازدید هیات مدیره 12
 بازدید هیات مدیره 13

بازدید هیات مدیره 16
بازدید هیات مدیره 15
بازدید هیات مدیره 14

 

 

بازدید هیات مدیره 17

بازدید هیات مدیره 18

 
 
بازدید هیات مدیره 10
بازدید هیات مدیره 9
بازدید هیات مدیره 8
بازدید هیات مدیره 7
بازدید هیات مدیره 6
بازدید هیات مدیره 5
بازدید هیات مدیره 4
بازدید هیات مدیره 3
بازدید هیات مدیره 2
 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.