جزییات خبر

بازدید مدیر منطقه سبزوار از ساختمان ناحیه مرکزی

(پنج شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۱) ۱۰:۳۶

غلام محمد احمدی مدیر جدید شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار در راستای پایش عملکرد همکاران ناحیه از ساختمان ناحیه مرکزی منطقه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار: در این بازدید غلام محمد احمدی واحد ناحیه را به عنوان پیشخوان منطقه برشمرد و افزود: با توجه به حجم مراجعین بالای نواحی می بایست همکاران محترم در این واحد از سعه صدر بالایی برخوردار باشند و با لحاظ حفظ کرامت ارباب رجوع براساس دستورالعمل ها و ابلاغیه ها در ارائه خدمت به مردم اهتمام ورزند.
وی به روند تایید حواله های سوخت مصرف کنندگان عمده و جزء نیز اشاره و تصریح کرد: آنچه که حائز اهمیت است و در اولویت های کاری منطقه قرار دارد ایجاد رضایت در مشتریان است پس می طلبد تا پس از ثبت درخواست ها در سامانه سدف و ارجاع آن به ناحیه در اسرع وقت نسبت به تایید حواله اقدام گردد تا مشتریان بتوانند به موقع سوخت مورد نیاز خود را دریافت نمایند .
در پایان این بازدید غلام محمد احمدی فعالیت در واحد ناحیه را توفیقی الهی در جهت خدمت رسانی به مردم برشمرد و برای همکاران ناحیه در این عرصه آرزوی موفقیت و سربلندی نمود.

بازدیدا زناحیه 2
بازدیدا زناحیه 1


بازدیدا زناحیه 4  

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.