جزییات خبر

نشست صمیمی متصدیان مجاری عرضه با مدیر جدید منطقه سبزوار

(پنج شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۱) ۱۰:۱۷

در راستای ایجاد هماهنگی بیشتر و تقویت همکاری ها نشستی تعاملی و صمیمی با متصدیان مجاری عرضه و با حضور غلام محمد احمدی مدیر جدید شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار: در این دیدار که جمعی از روسای واحدهای منطقه و نمایندگان شرکت های صاحب نشان نیز حضور داشتند غلام محمد احمدی مدیر منطقه ضمن خوش آمدگویی به میهمانان و تبریک ایام عید سعید غدیر به اهمیت سوخت رسانی مطلوب به هموطنان اشاره کرد و افزود: با توجه به موقعیت منطقه که در نقطه ثقل مواصلاتی تهران به مشهد قرار گرفته و با توجه به تردد زائرین آقا علی بن موسی الرضا (ع) از این محور بایستی در راستای خدمت رسانی هر چه شایسته تر به مردم عزیز با جدیت اهتمام ورزیم.
وی گفت: گرچه کلیه مجاری عرضه از لحاظ کیفی و کمی و به جهت جلوگیری از بروز تخلفات احتمالی به صورت مستمر از سوی بازرسان منطقه مورد نظارت قرار می گیرند اما با روحیه تعامل و همکاری است که می توانیم نقش آفرینی موثری در عرصه تامین و توزیع سوخت داشته باشیم و آن زمانی می توانیم بگوییم به نمره قبولی دست یافته ایم که سوخت مورد نیاز مردم در دسترس آنها بوده و با رضایت جایگاه ها را ترک کنند.
مدیر منطقه سبزوار در ادامه بر حفظ و رعایت اصول ایمنی و امنیتی در جایگاه های سوخت تاکید و مواردی را در خصوص اجرای طرح کهاب، شرایط تبلیغات ، حقوق و مزایای کارگران، کارمزدها و هزینه های جاری و سامانه هوشمند جایگاه های سوخت بیان کرد .
در پاین این دیدار حاضرین در جلسه سوالاتی را در خصوص اعمال سهمیه ها، سرک و کسری فرآورده ها و نفت گاز یورو مطرح کردند که پاسخ مقتضی از سوی کارشناسان منطقه ارائه گردید.

نشست با متصدیان مجاری عرضه 1نشست با متصدیان مجاری عرضه 2

 
نشست با متصدیان مجاری عرضه 3

نشست با متصدیان مجاری عرضه 5
 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.