جزییات خبر

دیدار مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار با نماینده مردم غرب خراسان رضوی

(چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۱) ۱۴:۱۳

غلام محمد احمدی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار در راستای ارائه گزارش اقدامات منطقه با دکتر محبی نماینده مردم غرب خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار: در این دیدار که در دفتر محبی نماینده مردم شریف غرب خراسان صورت گرفت ابتدا ایشان ضمن تبریک ایام عید سعید غدیر و خوش آمد گویی به میهمانان به بیان گوشه ای از خصایص مولای متقیان حضرت علی (ع) پرداخت و افزود: سیره زندگی امیرالمومنین الگویی بی بدیل برای حرکت در مسیر تکامل و انسانیت است و از آن جمله می توان به اخلاص بالای حضرتش در امور اشاره نمود که قدمی جز برای خداوند متعال و قرب به او برنمی داشت.
وی گفت : در هرمسندی که قرار گرفته ایم بایستی به تکلیفی که بر دوش ما قرار گرفته واقف باشیم و با تواضع و فروتنی و روحیه مسئولیت پذیری در راستای خدمت به مردم گام برداریم چرا که رضایت مردم ثروتی گرانبهاست و باید برای رسیدن به این ثروت اهتمام ورزید.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به حل مشکلات مردم اشاره و تصریح کرد: اگر با نگاهی برادرانه و از روی اخلاص با مراجعین برخورد شود و حل مشکلات آنها در اولویت قرار گیرد یقینا شاهد امداد الهی در مرتفع شدن چالش ها و موانع خواهیم بود.
بهروز محبی با توجه به ظرفیت های موجود در منطقه گفت: با توجه به بعد مسافت برخی از شهرستان ها با پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار تقویت ناوگان حمل و نقل فرآورده های نفتی و نیز ایجاد نواحی در شهرستان های تحت پوشش از جمله موارد حائز اهمیت است و با جدیت از طرف نمایندگان سبزوار پیگیری خواهد شد.
در ادامه این دیدار غلام محمد احمدی مدیر منطقه سبزوار ضمن قدردانی از دکتر محبی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و تبریک ایام عید غدیر به ارائه گزارشی از عملکرد منطقه پرداخت و افزود: مردم ولایتمدار و صبور ما جزو بهترین ها بوده و لایق بهترین خدمت هستند و امیدواریم مدیریت و مجموعه ساعی و کوشای منطقه به نحوی خدمات خود را به مردم عرضه نماییم که موجب رضایتمندی آنها و خداوند متعال گردد.
مدیر منطقه سبزوار در ادامه گفت: به خود می بالیم که توفیق خدمتگزاری به هموطنان به ویژه زائرین آقا علی بن موسی الرضا (ع)را داریم و با تمام توان تلاش می کنیم تا خدمت ما علی الخصوص در امر سوخت رسانی به نحوی صورت گیرد تا مسافرین و زائرین امام رئوف با خاطره ای خوب منطقه را ترک کنند چرا که در عمل ما اعتقاد داریم مردم ولی نعمت ما هستند .
احمدی به پروژه های در دست اقدام منطقه اشاره و ضمن تقدیر از مدیران اسبق منطقه در جذب اعتبارات لازم برای این امور خاطر نشان کرد : ساختمان اداری منطقه سبزوار با اعتبار ی بالغ بر 60 میلیارد و پانصد میلیون تومان و پارکینگ نفتکش ها از جمله پروژه هایی است که اقدامات زیرساختی آن انجام شده و در مرحله واگذاری به پیمانکار واجد شرایط می باشند که با شروع فرآیند عملیاتی آن گزارش روند اقدامات به حضور حضرتعالی ایفاد خواهد گردید.
در پایان این دیدار محبی نماینده مردم دیار سربداران ضمن تاکید بر تقویت همکاری ها برای احمدی در مسئولیت جدید آرزوی سربلندی و موفقیت نمود.

دیدار با نماینده 3
دیدار با نماینده 2

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.