جزییات خبر

دیدار فرماندهی حوزه بسیج ادارات شهرستان با مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار

(چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۱) ۰۹:۴۹

با هدف ترویج فرهنگ بسیج و نهادینه ساختن روحیه بسیجی در بین کارکنان، سرهنگ نعمتی فرمانده حوزه بسیج ادارات ،کارخانجات و اصناف با غلام محمد احمدی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار: در این دیدار که در سالن کنفرانس منطقه صورت گرفت غلام محمد احمدی ضمن خوش آمدگویی به میهمانان و تبریک عید سعید غدیر حضور در بسیج را فضیلتی الهی برشمرد و افزود: نقش آفرینی بسیج را در پیشبرد اهداف نظام و انقلاب به عنوان قشری پویا، فعال و جهادی در جامعه نمی توان نادید گرفت و ما در هر عرصه ای که با تفکر و اراده بسیجی قدم در میدان نهادیم به موفقیت دست یافتیم.
وی گفت: هدف ما این است که بتوانیم با القای روحیه بسیجی در بین همکاران منطقه و استفاده از ظرفیت خوب بسیج هر چه شایسته تر در عرصه سوخت رسانی به مردم عزیز گام برداریم و نیز می توان گفت همین روحیه سبب جلوگیری از قاچاق سوخت و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی در منطقه گردیده است.
دراین دیدار که اعضای شورای پایگاه بسیج شهید تندگویان نیز حضور داشتند، غریبی فرمانده پایگاه ضمن اعلام همکاری با مدیریت جدید، گزارشی از عملکرد پایگاه در خصوص اقدامات فرهنگی، نشست های بصیرتی برگزار شده، گروه های بازرسی بسیج از مجاری عرضه و کشفیات انجام شده برای حاضرین بیان نمود.
در ادامه سرهنگ نعمتی فرمانده حوزه بسیج بقیه الله نیز از عملکرد منطقه سبزوار به ویژه در فعالیت ها و ابلاغیه های بسیج قدردانی و تصریح کرد: امیدواریم تا با حضور مهندس احمدی مدیریت جدید که الحمدالله مدیری بسیجی نیز می باشند شاهد نقش آفرینی هرچه بیشتر پایگاه بسیج شهید تندگویان منطقه در عرصه های مختلف باشیم و اعلام می کنیم حوزه بسیج با تمام ظرفیت آماده همکاری با شرکت ملی پخش علی الخصوص در بخش سوخت رسانی می باشد.
در پایان این دیدار نعمتی ضمن تبریک مجدد به غلام محمد احمدی برای ایشان در سنگر جدید آرزوی موفقیت نمود .

جلسه بسیج 3
جلسه بسیج 4
جلسه بسیج 2

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.