جزییات خبر

تخصیص بیش از 9 میلیون لیتر سوخت به بخش کشاورزی در منطقه سبزوار

(چهارشنبه ۱ تیر ۱۴۰۱) ۱۲:۵۱

سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار گفت: در راستای تامین سوخت بخش کشاورزی به عنوان بخش مولد در کشور از هیچ کوششی فرو گذار نمی کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار، سیدمحمد حسینی با اشاره به در خواست های ثبت شده در سامانه سدف در سه ماهه اول سال 1401 اذعان داشت: حدود 7300 دستگاه تراکتور و ادوات کشاورزی در شهرستان های سبزوار، بردسکن، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد با ثبت اطلاعات و درخواست های خود در سایت نیو تجارت، سوخت مورد نیاز خود را دریافت کرده اند که از ابتدای سال جاری تا پایان خردادماه بیش از 9 میلیون سوخت به این بخش اختصاص یافته است.
وی در مقایسه میزان مصرف سوخت در بخش کشاورزی نسبت به مدت مشابه سال قبل افزود: در سه ماهه اول 1400 میزان مصرف سوخت نزدیک به 8 میلیون لیتر بوده که در سال جاری 15 درصد رشد را نشان می دهد. 
سرپرست منطقه سبزوار نیز خاطر نشان کرد: از کلیه تراکتورداران، مالکین محترم ادوات کشاورزی و نیز چاه عمیق که تا کنون در سامانه سدف به آدرس https://newtejaratasan.niopdc.ir ثبت نام نکرده اند تقاضا داریم تا در اسرع وقت با درج اطلاعات خود در سایت مذکور ما را در توزیع مطلوب سوخت یاری رسانند.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.