جزییات خبر

بازدید فرماندار ویژه شهرستان از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار

(سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱) ۰۹:۳۱

حسین ابراهیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طی بازدیدی عملکرد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار را در عرصه سوخت رسانی مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار: در این بازدید سید محمد حسینی سرپرست منطقه سبزوار ضمن عرض خیر مقدم به ابراهیمی فرماندار شهرستان به ارائه گزارشی از روند سوخت رسانی در منطقه پرداخت و افزود: در حال حاضر این منطقه وظیفه تامین و توزیع سوخت 7 شهرستان سبزوار، بردسکن، ششتمد، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن را برعهده داشته و بخشی از سوخت منطقه خراسان شمالی نیز از انبار نفت سبزوار تامین می گردد و گفتنی است این منطقه به عنوان منطقه معین خراسان رضوی نیز به شمار می آید.
وی گفت: در حال حاضر 56 باب جایگاه سوخت در منطقه به صورت شبانه روزی در حال ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشند و تقاضای 18 باب جایگاه دیگر نیز به منطقه واصل گردیده که انشالله پس از بررسی و در صورت اخذ مجوزهای لازم  نسبت به ساخت و بهره برداری آن ها اقدام خواهد شد.
حسینی به پروژه های در دست اقدام منطقه اشاره و بیان داشت: احداث ساختمان جدید اداری منطقه در 4 طبقه و نیز احداث پارکینگ برای نفتکشها در فضایی به وسعت 2 ونیم هکتار در حاشیه شهر از جمله پروژه هایی است که مجوزهای آن اخذ و اعتبارات لازم جذب گردیده و فقط تعارضاتی با برخی سازمان های ذیربط وجود دارد که امیدواریم با مساعدت فرماندار محترم هر چه زودتر شاهد رفع این مشکلات باشیم.
سرپرست منطقه سبزوار با بیان اینکه ایمن سازی فضای تاسیسات از مهمترین اولویت های کاری منطقه به شمارمی آید خاطر نشان کرد: ارتقاء سیستم های آتش نشانی و اطفاء حریق انبار نفت شهید محمدیانی یکی دیگر از پروژه هایی است که الحمدلله با جدیت پیگیری گردید و هم اکنون در حال انجام است.
این مقام مسئول ضمن تاکید بر تشکیل کمیته سوخت رسانی با محوریت فرمانداری شهرستان به میزان کشفیات منطقه در روزهای اخیر اشاره کرد و اذعان داشت: 26 مورد کشف محموله سوخت قاچاق داشته ایم که فرآورده های کشف شده جهت تخلیه به انبار نفت منطقه انتقال یافته اند.
در ادامه ابراهیمی معاون استاندار با حضور در انبار نفت شهید محمدیانی از نزدیک فرآیند بارگیری و سیستم های اطفاء حریق تاسیسات و مخازن را مورد بازدید قرار داد و ضمن عرض خداقوت به کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار گفت: بایستی با تلاش و جدیت در جهت جلوگیری از هدر رفت سوخت به عنوان سرمایه ای ملی گام برداشته و مطابق با معیارهای پدافند غیرعامل در جهت ایمن سازی، حفظ و نگهداشت فرآورده ها کوشا باشید و نیز با برنامه ریزی در راستای توزیع نظام مند و جلوگیری از عرضه خارج از شبکه آن اهتمام ورزید.

بازدید فرماندار  6بازدید فرماندار  4بازدید فرماندار  8
بازدید فرماندار  11
بازدید فرماندار  10
بازدید فرماندار  9
 
بازدید فرماندار  5

بازدید فرماندار  3
بازدید فرماندار  2
بازدید فرماندار  1

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.