جزییات خبر

برگزاری دوره آموزش تعمیرات کانترهای VEGA I در انبار نفت شهید محمدیانی منطقه سبزوار

(شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱) ۱۰:۳۲

سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار گفت: دوره آموزشی تعمیرات کانترهای VEGA I از برند ISOIL با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه های سازمان در انبار نفت شهید محمدیانی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار، حسینی با اعلام این خبر افزود: کانترهای VEGA I از مهم ترین تجهیزات منصوب در سکوهای بارگیری به شمار می رود که صحت عملکرد آن در کنار سایر تجهیزات میترینگ، تضمینی بر دقت میزان فرآورده تحویلی به جایگاه های عرضه سوخت محسوب می شود.
وی اظهار داشت: پرسنل واحد مهندسی منطقه تربت حیدریه با حضور در انبار نفت شهید محمدیانی سبزوار به مدت سه روز آموزش های لازم را به صورت تئوری و عملی زیر نظر مهندس ثابتی مقدم کارشناس برق و ابزار دقیق منطقه گذراندند.
این مقام مسئول گفت: منطقه سبزوار در سال 1398 مجوز تعمیرات بردهای الکترونیکی کانترهای مذکور را از سوی معاونت فنی مدیر مهندسی و طرحهای شرکت ملی پخش برای کلیه مناطق 37 گانه اخذ نمود که طی این مدت بیش از 200 برد از مناطق چهارمحال بختیاری، لرستان، چالوس، گیلان، زاهدان، زنجان، تربت حیدریه، شاهرود،  تهران و نیز منطقه سبزوار را تعمیر نموده است.
حسینی تصریح کرد: با توجه به اینکه تا کنون تعمیرات این بردها توسط شرکت های خصوصی و گاها غیر متخصص و با هزینه بسیار زیاد انجام می شده است، این اقدام ارزشمند سبب شد تا مجموعه شرکت ملی پخش از وابستگی به این شرکتها آزاد و بسیاری از این تجهیزات که از رده خارج شده بود مجدد به چرخه استفاده برگردد که این امر باتوجه به وارداتی بودن این لوازم، از هدر رفت سرمایه های شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به میزان قابل توجهی جلوگیری می نماید.
سرپرست منطقه سبزوار بیان داشت: تا کنون این دوره آموزشی برای همکاران مهندسی شمالغرب تهران، منطقه شاهرود و منطقه تربت حیدریه برگزار شده است و آماده برگزاری این دوره برای سایر مناطق 37 گانه شرکت ملی پخش فرآورد های نفتی ایران نیز هستیم .

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.