جزییات خبر

کشف بیش از بیست و یک هزار لیتر سوخت قاچاق در غرب خراسان رضوی

(یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۲:۱۳

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار از کشف دپو و همچنین توقیف یکدستگاه اتوبوس سواری و یکدستگاه پژو 405 حامل فرآورده های نفتی قاچاق در منطقه سبزوار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار، محمد صادقی با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق سوخت حفاظت از سرمایه های ملی محسوب می شود افزود: در همین راستا طی چند مرحله عملیات ضربتی توسط همکاران بازرسی منطقه متشکل از نیروهای محترم بسیجی و با همکاری نیروهای محترم انتظامی از یکدستگاه اتوبوس مسافربری ، یکدستگاه خودروی 405 و یک باب سوله در حاشیه شهر میزان21 هزار و هشتصد لیتر گازوئیل قاچاق کشف و ضبط گردید.
وی ضمن اشاره به محموله قاچاق سوخت در سوله که به صورت دپو شده نگهداری می شد به نحوه حمل فرآورده در خودروهای توقیفی پرداخت و خاطر نشان کرد : اتوبوس مسافربری که از گنبد کاووس به سمت زابل در حرکت بود از طریق جاساز ظروف 30 لیتری و تعبیه مخازن در قسمت کف و بوفه و خودرو پژو 405 نیز در حرکتی مشابه با ظروف 30 لیتری و هم چنین مشک های نایلونی قصد قاچاق سوخت به سمت مرزهای شرقی را داشتند که با رصد اطلاعاتی همکاران و با همکاری نیروهای مقتدر انتظامی متوقف شدند .
مدیر منطقه سبزوار میزان کشفیات را به تفکیک از سوله حومه شهر هجده هزار و 500 لیتر، اتوبوس 2500 لیتر و از خودرو سواری 800 لیتر عنوان نمود.
صادقی گفت: این خودروها جهت تخلیه فرآورده به انبار نفت شهید محمدیانی منطقه منتقل و سپس برای رسیدگی به تخلف به مراجع قضایی معرفی شدند.

لازم به ذکر است پیگیری قضایی به جهت فک باک و مخازن جاساز اتوبوس صورت پذیرفته و مراتب در دست اقدام است.


قاچاق های سوخت 9
قاچاق های سوخت 8
قاچاق های سوخت 6
قاچاق های سوخت 4
قاچاق های سوخت 3
قاچاق های سوخت 2
قاچاق های سوخت 1
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.