جزییات خبر

برگزاری جلسه هم اندیشی با مسئولین و اعضای هیات علمی دانشکده صنعت نفت در منطقه سبزوار

(یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۱:۵۴

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار گفت: از ایده های کارآمد و تحقیقات علمی حوزه صنعت نفت که در پیشبرد پروژه ها و رفع چالش ها موثر باشد استقبال می کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار: در جلسه ای که با حضور مدیر و اعضای کمیته پژوهشی منطقه و معاون پژوهشی و اعضای هیات علمی دانشکده صنعت نفت دانشگاه حکیم سبزواری در دفتر مدیر منطقه برگزار گردید، صادقی مدیر منطقه ضمن خوش آمد گویی به میهمانان به ارائه گزارشی از اقدامات منطقه در حوزه های علمی و پژوهشی پرداخت و بر توسعه و تعمیق روابط شرکت ملی پخش با دانشگاه تا کید نمود.
وی به برخی چالش های موجود درحوزه صنعت نفت اشاره و تصریح کرد : بومی سازی و ساخت تجهیزات سی ان جی، اجرای پروژه های بهینه سازی مصرف سوخت ، الکترونیکی نمودن فرآیندهای جاری از جمله بارنامه های حمل محصولات نفتی، موضوعاتی است که می توان با تعامل ،هم اندیشی و انجام مطالعات و تحقیقات علمی در جهت تحقق آن گام برداشت .
در ادامه محمد ابراهیم حاجی آبادی معاون پژوهشی دانشکده صنعت نفت نیز ضمن تقدیر از مدیر منطقه سبزوار به جهت برگزاری نشست هم اندیشی گفت: این دانشکده نیز خواستار افزایش ارتباط و تعامل با شرکت ملی پخش بوده و آماده همه گونه همکاری علمی و پژوهشی می باشد.
در خاتمه مقرر شد تا در آتیه نزدیک اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه حکیم سبزواری از موزه نفت منطقه بازدید نمایند و نیز سه فقره پیشنهاد پروژه پژوهشی دانشجویی مصوب از سوی شرکت نفت جهت معرفی دانشجو و انجام تحقیق به این نهاد علمی آموزشی تقدیم گردید.

هم اندیشی 3
هم اندیشی 2
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.