جزییات خبر

گرامیداشت روز کارگر در منطقه سبزوار

(یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۹:۰۲

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار گفت: یقینا گام های بزرگی که امروز در جهت پیشرفت و اعتلای کشور برداشته می شود مرهون همت و تلاش شما کارگران است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار: به مناسبت هفته کار و کارگر و به جهت تقدیر از زحمات کارگران منطقه نشستی صمیمانه و در قالب صبحانه کاری با حضور مدیر، معاون ،روسای واحدها و کلیه نیروهای پیمانکاری و قراردادی در محل انبار نفت شهید محمدیانی منطقه برگزار گردید.
در این جلسه صادقی مدیر منطقه ضمن تبریک 11 اردیبشهت روز جهانی کارو کارگر، نقش آفرینی کارگران را در رشد و بالندگی کشور بسیار مهم برشمرد و افزود: حضور کارگران درعرصه های مختلف اقتصادی ،صنعتی ،تولیدی ،کشاورزی ،نوآوری و .......... مانند بازوانی توانمند است که سبب پویایی و تحرک جامعه می شود و یقینا شما همکاران ساعی نیز که در صنعت نفت و در عرصه سوخت رسانی به مردم عزیز گام برمی دارید در این رشد و پیشرفت سهیم هستید.
وی به مشکلات اقتصادی موجود اشاره و تصریح کرد: اگر چه این مشکلات زندگی و معیشت مردم به ویژه کارگران را تحت تا ثیر قرار داده است اما این امر نبایستی سبب تضعیف روحیه و ناامیدی در شما نسبت به شرایط کاری خود گردد بلکه می بایست با تاسی از رزمندگان عزیزمان در طول هشت سال جنگ تحمیلی از پای ننشسته و با کار و تلاش بر مشکلات فائق آییم.
در ادامه این نشست نیروهای قرادادی و پیمانکاری مسائل و مشکلات خود را با مدیر منطقه بیان کردند که پاسخ مقتضی از سوی ایشان ارائه گردید.

روز کارگر 3
روز کارگر 2
روز کارگر 1
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.