جزییات خبر

برگزاری مراسم انس با قرآن و تجلیل از برگزیدگان قرآنی در منطقه سبزوار

(شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۲:۴۵

در ماه بهار قرآن مراسم نورانی انس با این کتاب الهی با هدف ترویج فرهنگ غنی قرآنی در محل سالن آمفی تئاتر منطقه سبزوار برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار: در این محفل معنوی که مدیر، کارکنان و خانواده همکاران منطقه حضور داشتند. صادقی مدیر منطقه ضمن خوش آمد گویی و عرض قبولی طاعات به میهمانان در ماه مبارک رمضان به جایگاه والای قرآن در جامعه اشاره کرد و افزود: نیاز است همان اندازه که با جدیت در راستای پرورش قاریان و تالیان قرآن کریم گام برداشته شده است در راستای تدبر و آموزش مفاهیم این مصحف شریف و انسان ساز در جامعه اسلامی اهتمام ورزیده شود تا جامعه ما به معنای واقعی مبدل به جامعه قرآنی گردد.
وی به ارائه گزارشی از برگزاری مرحله مقدماتی مسابقات قرآن نیز پرداخت و افزود: در این مسابقات تعداد 50 نفر از کارکنان به همراه خانواده شرکت نمودند که 24 نفر حائز رتبه های اول تا سوم شده و تعداد 17 نفر از شرکت کنندگان به مرحله بعد راه یافتند.
در ادامه قاریان ممتاز دیار سربداران به قرائت قرآن و اجرای تواشیح پرداختند و از برگزیدگان مرحله مقدماتی بیست و پنجمین دوره مسابقات قرآنی پالایش و پخش در منطقه سبزوار قدر دانی شد .
 در پایان این مراسم حاضرین افطار را بر سفره پر برکت ائمه اطهار میهمان شدند که در راستای اجرای طرح حسنه اطعام مهدوی از تعدادی از موسسات خیریه نگهداری کودکان بی سرپرست شهرستان نیز برای حضور در این برنامه و صرف افطار دعوت به عمل آمد .

شایان ذکر است کلیه هزینه تهیه و طبخ غذا جهت افطار با مشارکت همکاران منطقه پرداخت گردید.

انس با قرآن 9انس با قرآن 6انس با قرآن 5انس با قرآن 7

انس با قرآن 11
انس با قرآن 10
 انس با قرآن 3


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.