جزییات خبر

هم اندیشی مطالعاتی پروژه الکترونیکی بارنامه ها در منطقه سبزوار

(سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۸:۴۳

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از اجرای طرح مطالعاتی الکترونیکی نمودن فرآیند صدور بارنامه ها در انبار نفت شهید محمدیانی منطقه سبزوار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار، محمد صادقی با اعلام این خبر افزود: این منطقه در نظر دارد طرح مطالعاتی پروژه الکترونیکی نمودن بارنامه های حمل فرآورده های نفتی را در انبار نفت شهید محمدیانی به عنوان اولین منطقه در بین مناطق 37 گانه شرکت ملی پخش به صورت پایلوت طراحی و اجرا نماید.
بنابر این گزارش در نشست هم اندیشی که با حضور دکتر بقایی مدیر فناوری و اطلاعات دانشگاه حکیم سبزواری و مدیر و روسای واحدهای فنی عملیات و برنامه ریزی منطقه برگزارشد. راهکارهای اجرایی شدن این طرح در سیستم های الکترونیکی انبار نفت شهید محمدیانی منطقه سبزوار مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه مدیر منطقه سبزوار ضمن تشریح فرآیندهای صدور حواله و بارنامه ها و حذف روش های سنتی گفت: با توجه به ارزش محموله های نفتی در صورت الکترونیکی شدن، علاوه بر حذف نسخه های کاغذی، امکان رهگیری و اعمال کنترل سیستمی به منظور جلوگیری از انحراف فرآورده های نفتی و قاچاق و رصد تردد نفتکش ها فراهم خواهد شد.

نشست طرح الکترونیکی 2ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.