جزییات خبر

بارگیری بیش از 107 میلیون لیتر نفت گاز یورو4 از انبار نفت سبزوار

(شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸) ۱۰:۱۵

رضا نیک نظر معاون شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار از بارگیری و ارسال 107 میلیون لیتر نفت گاز یورو 4 در شش ماهه اول سال 98 از انبار نفت شهید محمدیانی خبر داد

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار ،رضا نیک نظر با اعلام این خبر اظهار داشت :روزانه حدود یک صد دستگاه نفتکش وظیفه انتقال انواع فرآورده های نفتی را از انبار نفت شهید محمدیانی به شهرستان های داورزن، بردسکن-جوین-جغتای -خوشاب و سبزوار به عهده دارند .
وی با بیان این مطلب خاطر نشان کرد: این انبار علاوه بر تامین سوخت شهرستانهای تابعه, ارسال بخشی از سوخت مورد نیاز مناطق همجوار را نیز به عهده دارد.
معاون منطقه سبزوار با ذکر این نکته که حفاظت از محیط زیست از اهداف مهم شرکت می باشد ،گفت یکی از ماموریت های اصلی شرکت ملی پخش توزیع سوخت سازگار با محیط زیست است و این نوع فرآورده نیز دارای ارزش حرارتی بالا و یکی از مولفه های تاثیرگذار در کاهش آلاینده های زیست محیطی می باشد.
نیک نظر در ادامه افزود: از این میزان نفت گاز با استاندارد یورو4 حدود 85 میلیون لیتر در 39 جایگاه عرضه سوخت منطقه سبزوار و 22 میلیون لیتر در منطقه خراسان شمالی توزیع و مصرف شده است.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

Loading

 تماس با ما:

سبزوار ، بلوار دکتر علی شریعتی ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران - منطقه سبزوار

  مرکز تلفن : 1-44216900-051

روابط عمومی : 44217501-051