جزییات خبر

مهندسین و متخصصان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار بخشی از قطعات یدکی انبار های نفت را بازسازی کردند

(سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸) ۰۹:۲۷

سید امیر عباچی رئیس خدمات فنی عملیاتی منطقه گفت : تعمیر و بازسازی بخشی از قطعات یدکی انبار های نفت با استفاده از توان متخصصان منطقه در راستای اقتصاد مقاومتی انجام شده است.


 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار ، بمنظور برون رفت از تبعات تحریم های ظالمانه کشورهای غربی , کارکنان و متخصصان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار با استفاده از پتانسیل و ظرفیت های داخلی به "شعار ما می توانیم "جامه عمل پوشاندند.

عباچی با اعلام این خبر گفت: سیستم میترینگ و کنترل کمیت مستقر در انبارهای نفت نقش بسیار موثری در امر سوخت رسانی دارد و از مهم ترین قسمت های میترینگ، کانترهای موجود در این سیستم میباشد که در حال حاضر تامین قطعات یدکی آنها به دلیل تحریم های ظالمانه مشکل می باشد.

وی در ادامه بیان داشت:کانترهای VEGA I از جمله اولین کانترهای دیجیتالی منصوب در انبارهای نفت می باشد که باوجود تحریم ها، تعمیرات آن هزینه های زیادی را به شرکت تحمیل میکرد .

رئیس خدمات فنی عملیاتی منطقه با تاکید بر عملی کردن شعار ما می توانیم اظهار داشت: در حال حاضر منطقه سبزوار توانسته با استفاده از توانایی و پتانسیل نیروهای داخلی  نسبت به تعمیر بردهای این کانترها اقدام نماید.

مهندس عباچی بیان داشت: این اقدام مورد تایید معاونت فنی مدیر مهندسی و طرحهای شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران نیز قرار گرفته است.و مقرر گردید که کلیه مناطق 37گانه نسبت به ارسال بردهای معیوب کانتر ها به منطقه سبزوار جهت تعمیر اقدام نمایند

وی با اشاره به اینکه واحد فنی و عملیاتی منطقه سعی دارد با استفاده از توان داخلی تجهیزات و قطعات مورد نیاز را تعمیر و بازسازی کند. گفت: خودباوری کارکنان واحد فنی عملیاتی منطقه باعث افزایش راندمان کاری واحد برق و ابزار دقیق به سرپرستی  مهندس محمد  ثابتی مقدم  شده است  تا جایی که در حال حاضر این منطقه موفق به تعمیر بیش از 40 برد معیوب از رده خارج  دیگر مناطق 37 گانه شرکت شده است.تعمیرات مذکور علاوه بر تقلیل هزینه ها تا یک چهارم از لحاظ زمانی نیز به صرفه تر بوده است  و وابستگی به مراکز تعمیراتی متفرقه را به حداقل می رساند

سید امیر عباچی رئیس خدمات فنی عملیاتی منطقه در ادامه عنوان کرد : و در این راستا مجموعه کارکنان بسیجی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار با تعمیرات تخصصی میترهای بارگیری و تعمیر کوپلینگهای منصوب روی خطوط بارگیری ، تلاش دارند تا همگام با سیاستهای کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی فعالیت نمایند و نقش هرچند ناچیز در این موضوع مهم داشته باشند.

 

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

Loading

 تماس با ما:

سبزوار ، بلوار دکتر علی شریعتی ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران - منطقه سبزوار

  مرکز تلفن : 1-44216900-051

روابط عمومی : 44217501-051