جزییات خبر

مصرف بیش از 5 میلیون و 500 هزار مترمکعب سی ان جی در تیرماه سال جاری

(سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۳۸

رضا نیک نظر معاون شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار گفت: در تیرماه سال 98 بیش از 365 هزار خودرو در جایگاه های منطقه سبزوار گاز طبیعی دریافت کرده اند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار رضا نیک نظر با اعلام این خبر بیان داشت :در منطقه سبزوار 23 باب جایگاه CNG وجود دارد که بیش از 200 نفر اپراتور در این جایگاه ها درجهت  سوخت رسانی به مردم فعالیت دارند.

وی در ادامه گفت: در چهارمین ماه سال جاری بیش از 5 میلیون و 500هزار مترمکعب گاز طبیعی در شهرستان های داورزن ، خوشاب، بردسکن، جوین ، جغتای و سبزوار  توزیع و مصرف شده است.

معاون منطقه سبزوار با تاکید بر آموزش اپراتورهای جایگاه های سی ان جی در جهت رعایت نکات ایمنی و سوخت رسانی مطلوب ,اظهار نمود: باتوجه به تفاهم نامه ای که فیمابین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار و سازمان فنی حرفه ای در چهار سال قبل منعقد شده است. آموزش اپراتورهای جایگاه های سی ان جی به طور منظم به دو صورت عملی و تئوری برگزار و کلیه اپراتورهای شاغل در جایگاههای سطح منطقه با گذراندن این دوره های آموزشی موفق به اخذ گواهینامه معتبر اپراتوری شده اند.

استانداردسازی جایگاه های سی ان جی از سال 94 شروع شده است.

سید محمد شهرآئینی رئیس واحد سی ان جی منطقه با بیان انجام مراحل استانداردسازی جایگاههای CNG در سطح منطقه سبزوار گفت: مراحل استاندارد سازی جایگاه ها از سال 94 در سطح کشور شروع شده است که در هرسال یک نوبت تمام جایگاههای CNG  منطقه نیز توسط کارشناسان مربوط مورد بازرسی ادواری قرار گرفته و باید شاخص های استاندارد بطور دقیق دراین جایگاه ها  رعایت گردد. همچنین منطقه سبزوار در اینخصوص جزء اولین مناطق 37 گانه شرکت ملی پخش  در سطح کشور می باشد.

وی در ادامه بیان داشت: رعایت چک لیست های استانداردسازی در جایگاه های سی ان منطقه سبزوار در سال 98 نیز در حال انجام می باشد که تعدادی از جایگاه ها موفق به اخذ تاییدیه های استاندارد شده و تعدادی دیگر از جایگاه ها در حال تکمیل و اخذ مجوزهای مربوطه می باشند که به زودی مراحل استانداردسازی در سال 98 نیز همچون سنوات گذشته در تمام جایگاه ها انجام خواهد شد.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


Loading

 تماس با ما:

سبزوار ، بلوار دکتر علی شریعتی ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران - منطقه سبزوار

  مرکز تلفن : 1-44216900-051

روابط عمومی : 44217501-051