جزییات خبر

نشست هم اندیشی با مدیران مجاری عرضه سوخت در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار

(دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۳۰

رضا نیک نظر معاون شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار گفت: متصدیان و مالکین محترم جایگاهها می بایست نسبت به توجیه اپراتورهای جایگاه بمنظور راهنمایی مردم در استفاده از کارت سوخت شخصی و حفظ آرامش محیط کار اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار نشست هم اندیشی با متصدیان مجاری عرضه سوخت با موضوع استفاده از کارت هوشمند سوخت شخصی باحضور معاون و مسئولین واحدهای ذیربط برگزار شد.

معاون شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار با تاکید بر آمادگی جایگاهها برای ارائه خدمات با کارت سوخت شخصی از بیستم مردادماه جاری و توجه به  اطلاع رسانی برای حداقل یکبار استفاده از کارت سوخت شخصی تا قبل از موعد مقرر گفت : متصدیان جایگاه ها با برنامه ریزی  و هماهنگی لازم در اسرع وقت نسبت به رفع نواقص احتمالی تلمبه ها حداکثر تا 15 مرداد اقدام نمایند.

نیک نظر در ادامه اظهار داشت: مدیران جایگاه ها توجه داشته باشند که حذف کارت سوخت جایگاه به مرور انجام می شود لذا بعد از 20 مرداد نیز کارت سوخت جایگاه با کمی محدودیت قابل استفاده میباشد و اطلاعات دقیقتر در این زمینه متعاقباً اعلام خواهد شد.

وی در پاسخ به سوالات حاضرین در جلسه بیان کرد: همکاران محترم در جایگاهها به این نکته توجه داشته باشند اگر در هر موضوع اطلاعات کافی در اختیار نیست از ارائه پاسخهای  متفرقه  خودداری و بهترین پاسخ ارجاع به سایت شرکت ملی پخش، نواحی و یا مناطق 37 گانه شرکت و یا تلفن 09627 می باشد.

وی در پایان گفت :حفظ و رعایت حقوق مشتری و رعایت تکریم ارباب رجوع از مهم ترین اقداماتی است که باید در جایگاهها مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه حاضرین در جلسه سوالات خود را مطرح که مسئولین حاضر در جلسه نسبت به پاسخ گویی اقدام نمودند.
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

Loading

 تماس با ما:

سبزوار ، بلوار دکتر علی شریعتی ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران - منطقه سبزوار

  مرکز تلفن : 1-44216900-051

روابط عمومی : 44217501-051