جزییات خبر

برگزاری جلسات پژوهشی در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار

(یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸) ۱۴:۴۵

کورش بالادست مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار از بررسی و ارائه 10 موضوع پژوهشی در سه ماهه اول سال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار؛ دکتر بالادست با اعلام خبر فوق بیان داشت: به منظور تکمیل سبد پژوهشی در سال 98 ، ده موضوع پژوهشی مطرح که پس از بررسی و تصویب در کمیته های پژوهشی منطقه جهت اخذ مجوز به ستاد شرکت ملی پخش ارسال شده است.
وی در ادامه اظهار داشت: در منطقه سبزوار تعداد سه کارگروه پژوهشی با عناوین کارگروه های فنی و عملیاتی ، مهندسی نفت و شیمی و کارگروه فناوری اطلاعات و ارتباطات تشکیل شده که مباحث مختلف و مرتبط در هر یک از کمیته ها به صورت تخصصی مطرح و مورد بررسی و تبادل نظر قرار می گیرد.
دکتر بالادست درخصوص طرح های پژوهشی مطرح شده در کار گروه های پژوهشی منطقه گفت: بخشی از مهمترین طرح های مطرح شده در کمیته های پژوهشی منطقه عبارتند از تاثیر استفاده از نفت گاز یورو در کاهش مصرف سوخت، طراحی و پیاده سازی سیستم اتوماسیون مدیریت بارگیری و تخلیه نفتکشها و جلوگیری از اختلاط فرآورده های نفتی در جایگاهها،تفکیک و اصلاح پسماندهای نفتــــــی مخازن و....می باشد.
گفتنی است منطقه سبزوار درخصوص طرح ها و اقدامات پژوهشی فعالیت های خوبی در سنوات گذشته داشته و در بین مناطق 37 گانه شرکت ملی پخش توانسته است رتبه ممتاز را به خود اختصاص دهد.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

Loading

 تماس با ما:

سبزوار ، بلوار دکتر علی شریعتی ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران - منطقه سبزوار

  مرکز تلفن : 1-44216900-051

روابط عمومی : 44217501-051