جزییات خبر

برگزاری جلسه مدیران و تاسیسات گاز مایع در منطقه سبزوار

(سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸) ۱۰:۳۹

جلسه فصلی مدیران شرکت های موزع با حضور مدیر منطقه و روسای واحدهای مربوط با هدف خدمترسانی مطلوب در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار، جلسه فصلی هماهنگی با تاسیسات گاز مایع باحضور مدیران شرکتهای امیدگاز ، بوتان گاز، فرگاز و پرسی ایرانگاز استان خراسان رضوی و متصدیان تاسیسات گاز مایع منطقه برگزار گردید.
کورش بالادست سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار با تاکید بر رعایت نکات ایمنی و الزام به اجرای استانداردهای شرکت بیان داشت :با همکار منطقه و همت مدیران و متصدیان شرکت های موزع و در راستای ایمنی مراجعین باید تلاش کنیم تا حداکثر معیارهای استاندارد که مربوط به تاسیسات گاز مایع می باشد را کسب نمایم.
وی با تاکید بر توزیع مناسب و به موقع کپسول های گاز مایع گفت: هر یک از شرکتهای موزع موظف می باشند که شارژ سیلندرهای مربوط به شرکت خود را بطور کامل و دقیق براساس اوزان تعریف شده انجام و از شارژ سیلندرهای متفرقه و غیر طرف قرارداد پرهیز نمایند.
در ادامه مسئولین شرکت های گاز مایع استان و منطقه مشکلات و نظرات خود را بیان نمودند که سرپرست منطقه سبزوار، تلاش همکاران در جهت رفع مشکلات و انجام برنامه ریزی لازم به منظور ارائه خدمات مطلوب به مردم در حوزه تامین و توزیع گاز مایع در تمام فصول را مورد تاکید قرار داد
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

Loading

 تماس با ما:

سبزوار ، بلوار دکتر علی شریعتی ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران - منطقه سبزوار

  مرکز تلفن : 1-44216900-051

روابط عمومی : 44217501-051