جزییات خبر

جایگاههای عرضه سوخت منطقه سبزوار آماده سوخت رسانی به مسافرین و زائرین علی بن موسی الرضا (ع) در فصل تابستان

(شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸) ۱۳:۴۷

سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار از آمادگی جایگاههای عرضه سوخت منطقه به منظور سوخت رسانی به زائرین علی بن موسی الرضا (ع) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار دکتر کورش بالادست با اعلام این خبر گفت: منطقه سبزوار در یکی از محورهای پر تردد کشور و در مسیر مسافرین و زائرین بارگاه ملکوتی امام هشتم قرار دارد و سالانه میلیون ها زائر و مسافر از این مسیر به مشهد مقدس عزیمت می کنند و منطقه سبزوار با هماهنگی و برنامه ریزی های صورت گرفته امادگی کامل برای عرضه سوخت در فصل تابستان 98 را احراز کرده است.
وی در ادامه با توجه به بازدیدهای مداوم از مجاری عرضه سوخت گفت: این منطقه با بکار گیری کلیه امکانات و همت کارکنان منطقه و نظارت مستمر بر عملکرد جایگاهها تلاش می کند تا با تامین و توزیع سوخت مورد نیاز مسافرین، رضایت این عزیزان را کسب نماید
مدیر منطقه سبزوار ضمن تقدیر و تشکر از ناوگان حمل و نقل و مدیران مجاری عرضه سوخت ،اظهار داشت . الحمدا... همکاری و همدلی خوبی فیمابین ناوگان حمل و نقل فرآورده های نفتی  و مدیران مجاری عرضه سوخت مایع و CNG برقرار می باشد که جا دارد .از زحمات و اهتمام شبانه روزی و بدون وقفه این عزیزان تقدیر و تشکر نمایم.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

Loading

 تماس با ما:

سبزوار ، بلوار دکتر علی شریعتی ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران - منطقه سبزوار

  مرکز تلفن : 1-44216900-051

روابط عمومی : 44217501-051