جزییات خبر

با استفاده از توانایی و دانش واحد HSE بیش از 1400 نفر ساعت آموزش ایمنی و آتش نشانی در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار برگزار شد.

(پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۱:۱۵

رضا نیک نظر معاون شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار گفت:در راستای ارتقائ سطح دانش کارکنان مجاری عرضه و رانندگان حمل ونقل سوخت بیش از هزار و چهارصد نفر ساعت آموزش ایمنی و آتش نشانی در منطقه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه سبزوار، رضا  نیک نظر  با تاکید بر اهمیت نکات ایمنی در مجاری عرضه سوخت مایع و سی ان جی گفت : در سال 97 در این منطقه 50 دوره جمعا به میزان 1400نفر ساعت آموزش با موضوع اطفای حریق در دو بخش تئوری و عملی برگزار شده است
وی در ادامه بیان داشت: این دوره ها به محوریت واحد HSE منطقه در طول سال 97برگزار که حاضرین علاوه برکسب دانش و آگاهی ؛به صورت عملی نیز با نحوه اطفاء حریق آشنا شدند
نیک نظر با توجه به اینکه وقوع حادثه،مختص یک جا و مکان نمیباشد ,اظهار داشت : رعایت نکات ایمنی از اولویت های تاسیسات نفتی میباشد و سهل انکاری درعملیات انتقال فرآورده های نفتی خطراتی جبران ناپذیر را به دنبال دارد. لذا کلیه همکارانی که در این بخش ها فعالیت دارند باید الزامات ایمنی را مراعات نمایند و به تکنیک های اطفاء حریق آشنا بوده و آن را تمرین نمایند.

این مقام مسول با تقدیر از زحمات واحد ایمنی و آتش نشانی منطقه  بیان داشت :انتظار می رود همچون گذشته واحد HSE منطقه با برگزاری دوره های آموزشی ایمنی در جهت افزایش مهارت همکاران شاغل در انبار , کارکنان مجاری عرضه سوخت مایع و  CNG   و رانندگان نفتکشها در جهت بهبود مستمر وکاهش حوادث گامی موثر بردارد.
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

Loading

 تماس با ما:

سبزوار ، بلوار دکتر علی شریعتی ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران - منطقه سبزوار

  مرکز تلفن : 1-44216900-051

روابط عمومی : 44217501-051